Prečo si mám vybrať fotobúdku – fotobox ?

Momentky na celý život

Od kedy je človek človekom sa snažil nejakým spôsobom zachytiť a zobraziť najdôležitejšie okamihy svojho života. Maľby na stenách jaskýň, neskôr portréty a sochy, no a potom s vynálezom fotoaparátu nastala obrovská revolúcia. Zrazu chceli mať všetci fotku, pamiatku na svadbu, na cestu, na dovolenku. Pamätáte sa na fotky vašich starých rodičov? Starali sa o ne ako o najvzácnejšie šperky!

Avšak evolúcia pokračuje ďalej a vďaka smartfónom dnes žijeme v epoche „selfie“. Fotky sú dostupné všetkým a úplne všade. Ale my sa rozhodli posunúť vývoj ešte o kúsok ďalej. Pýtate sa ako? Naša fotobúdka Funselfie sa vám postarajú o zábavu a dobrú náladu na všetkých vašich akciách a dôležitých príležitostiach. Už nebudete musieť držať smartfón v ruke, alebo prosiť niekoho, aby vás odfotil. No a potom tie otravné držiaky na selfie…..pri elegantných večierkoch sa jednoducho nehodia. Posuňte zábavu na vašej svadbe, stužkovej alebo firemnej akcii o stupeň vyššie s naším fotoboxom. Vaši hostia ho nielen ocenia ale sa aj vynikajúco zabavia. Stačí sa postaviť pred objektív, nastaviť na dotykovom displeji pozadie a usmievať sa!

Navyše sa môžete pohrať s rôznymi pozadiami a zábavnými rekvizitami, ktoré ponúkame s fotokútikom. Fantázii sa medze nekladú a môžeme vám zaručiť, že vzniknú fotky, ktoré za pár minút obehnú celý svet. Máme najväčšiu ponuku originálnych rekvizít, s ktorými si spestríte vaše selfie.

Chcete ich okamžite zdieľať na Facebooku alebo zaslať na email? Postaráme sa aj o to. Alebo chcete nechať novomanželom originálne blahoželanie? Fotku vytlačíme priamo na svadbe a môžete vytvoriť rovno na mieste spomienkový album. Na firemných akciách sa vám podarí oživiť atmosféru a navyše pri vytlačení fotiek s logom vašej firmy si spravíte originálnu reklamu. Najvzácnejšie sú fotky zo stužkovej alebo zo stretávky spolužiakov po rokoch. Ak máte obľúbenú pózu, môžete si ju zopakovať, odfotiť a vytlačenú fotku ihneď doniesť domov z oslavy. Určite krásne vynikne na poličke aj spolu s ostatnými spomienkami.

Fotokútik sa na vašich akciách postará nielen o bezhraničnú zábavu a kopec smiechu pri fotení, ale aj kvalitne vytlačené fotky, na ktoré by sa inak po čase zabudlo na sociálnych sieťach, alebo by sa stratili niekde v pamäti telefónu. Váš svadobný program, stužková, či iná akcia sa už nezaobídu bez nás. Jednoducho momentky na celý život!

fotobúdka#fotobox#fotokútik#firemná akcia# program na svadbu#svadba
Momentky na celý život